Facebook page branakezdravi@seznam.cz Eshop: +420 720 070 274 Zdravá výživa: +420 725 065 899

Logo Brána ke zdraví

Bezobalová nabídka

Bezobalová nabídka

Jaké jsou novinky v bezobalovém sortimentu v Bráně ke zdraví? Každou maličkost sdílíme zde, aby jste si mohli z domova naplánovat svůj bezobalový nákup :)

Číst dál...

Jak správně vyčistit zuby aneb zdravé perličky

Jak správně vyčistit zuby aneb zdravé perličky

Kdy, jak často a čím vyčistit dospělý i dětský chrup je nelehká otázka. Diskuze na toto téma můžeme najít na mnohých internetových portálech a poradnách. Abychom si udělali jasno, zeptali jsme se těch nejfundovanějších jaká je pravda. Studentka lékařské fakulty Masarykovi univerzity nám vysvětlila, jak se věci mají.

Číst dál...

Energie z klíčků

Energie z klíčků

Jaro přichází společně s očistnými kůrami, redukčními dietami a také jarní únavou. Je to také obdobím, kdy začíná kvést celý svět. Většina z nás chce pro své tělo udělat něco zdravého. Zkoušíme přestat jíst tučná jídla, pít sladké limonády a omezit slané a sladké pochutiny. V tomto článku bych Vám ráda ukázala, jak jednoduchou formou vyměnit chipsy a slané tyčinky za zobání plné bílkovin, vitamínů a chlorofylu.

Číst dál...

Zázvor, podpora imunity a pomoc při nachazení

Zázvor, podpora imunity a pomoc při nachazení

Zázvor je nedílnou součástí mnoha domácností. Pomáhá při nachlazení a dalších zdravotních problémech. Je také oblíbenou ingrediencí při vaření a pečení.  V tomto článku se dozvíte odkud se k nám zázvor dostal, jaké jsou jeho léčivé účinky, jak se dá využít a v jaké podobě ho můžete najít v obchodech.

Číst dál...

Čím si osladit život

Při výběru sladidel máme v dnešní době nepřeberné množství různých alternativ. Zdravé výživy se snaží vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům zákazníků a i supermarkety nabízejí alternativní sladidla například pro diabetiky. Mimo klasický cukr můžeme tedy najít v regálech i různé slady či sirupy a to není zdaleka vše. Není divu, pokud si nejsme jistí, jaký je rozdíl mezi nabízenými sladidly, sirupy a cukry a nedokážeme si vybrat.

Číst dál...

Webové stránky vytvořil tým ReSyst.cz