Hledat
Filters
Zavřít

Brána k ekologickému domovu

Vše potřebné pro péči o Vaše tělo i duši.

 Hned při vstupu do naší prodejny Vás přivítá krásná vůně přírodní kosmetiky a éterických olejů. V sekci kosmetiky pro Vás máme nespočet mýdel, šamponů, olejů, krémů, balzámů a masek pro péči o tělo, pleť i vlasy. V našem aromaterapeutickém koutku si můžete přivonět a vybrat éterické olejíčky, difuzéry, absorbéry i literaturu na toto téma.

Naše ekodrogerie nabízí ekologické prací prášky, gely, aviváže, máchadla, čističe na různé povrchy, prostředky na nádobí, ale také houbičky, hadříky, smetáčky a další potřeby pro úklid.

Část naší prodejny máme věnovanou čistě jen ženám, skrývají se v ní menstruační houbičky, kalíšky, kalhotky, látkové a jednorázové vložky a yoni vajíčka. V těhotenství si u nás ženy můžou vybrat z široké škály těhotenské kosmetiky, těhotenského oblečení a dalších potřeb.

Pro péči o děti u nás naleznete produkty použitelné už od narození. Od kosmetiky, přes oblečení z různých materiálů, kousátka, kojící korále, hračky, hnízdečka, capáčky a další.

Pyšníme se také širokou nabídkou potřeb pro přebalování - naleznete u nás vše od svrcháčků, plen z bavlny, nebo bambusu, vkládacích plen, přebalovacích podložek, pytlů na pleny a také prostředků na jejich praní.

Další velkou sekcí jsou potřeby na nošení - nabízíme nosítka klasická, nebo šátková, nosící šátky z různých materiálů a v neposlední řadě také oblečení na nošení, díky kterému bude nošení příjemné i v zimě.

Nabízíme také velké množství různých obalů na svačiny- dózy, boxy, voskované ubrousky, pytlíčky a další. Oblíbenou kategorií jsou také lahve- ty u nás naleznete od různých značek a z různých materiálů.

V nabídce máme i několik druhů termosek, brček, bambusového nádobí a příborů.

Milovníci přírody jistě ocení nakupování mnoha našich produktů bezobalově. Nakoupit si můžete do vlastních nádob, které vám před naplněním zvážíme, nebo do pytlíků a skleniček, které jsou k tomu určené a připravené na prodejně.

Bezobalově nakoupíte prací prostředky, úklidové prostředky, prostředky na mytí nádobí, oleje, šampony, kondicionéry, jíly, vlasové prášky, soli do koupele a další. Sekci bezobalových produktů neustále rozšiřujeme  o další značky i produkty.          

Náš sortiment je opravdu rozsáhlý, takže pokud budete potřebovat s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit. Snažíme se neustále se vzdělávat a zjišťovat pro Vás co nejvíce informací o našich produktech, včetně testování na vlastní kůži. 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 Tým Brána ke zdraví