Hledat
Filters
Zavřít

Butterbean

Bio opalovací krémy Butterbean Organics představují poklad ve světě produktů na opalování. Spojují v sobě čisté přírodní složení s funkčností. Jejich recepturu tvoří pouze bio másla a oleje, které napomáhají ochraně kůže a pečují o ni. Ochranu proti UVA i UVB záření poskytuje čistý zinc oxid. Oxid zinečnatý vytváří na povrchu pokožky ochranou vrstvu, která odráží škodlivé záření, aniž by zatěžoval náš organismus. Opalovací produkty Butterbean se dobře roztírají a účinné pečují i o tu nejcitlivější pokožku.

Unikátní recepturu opalovacích krémů Butterbean vyvinula v USA Summer Brown, maminka pěti dětí, která si přála bezpečnou sluneční ochranu pro své ratolesti. Propojila znalosti přírodních ingrediencí jako je raw bambucké máslo, včelí vosk a blahodárné oleje s unikátní technologií zpracování, která krásně rozprostře minerální UV filtr tak, aby poskytoval bezpečnou ochranu a zároveň nevytvářel nevzhledný bílý film. Obsah rostlinných olejů zajišťuje péči o pokožku namáhanou nejen sluncem a pískem, ale i mořskou či chlorovanou vodou, a navíc je zárukou voděodolnosti. Zinc oxid oproti většině syntetických UV filtrů poskytuje širokospektrální ochranu nejen proti UVB, ale též proti UVA záření.

Řada běžně používaných UV filtrů je podezřelá z toho, že se v těle chová jako hormonální disruptor, pod vlivem slunečního záření pak mohou být tyto UV filtry nestabilní či dokonce toxické. Kromě jiného se prokazatelně podílejí na znečišťování životního prostředí a likvidaci určitých forem podmořského života. I z toho důvodu zakázaly Tichomořské státy Palau, Havaj či Panenské ostrovy prodej a aplikaci opalovacích krémů s některými typy UV filtrů, které se podílejí na fatální destrukci korálových útesů a místní přírody. Co ničí přírodu, nemůže prospívat tělu, které z ní vzešlo. Opalovací krémy Butterbean Organics jsou naprosto čisté a rozložitelné. Šetří naši pokožku, naše tělo i naši planetu.