Hledat
Filters
Zavřít

Cukrárna

Široká nabídka zákusků, chlebíčků a dalších dobrot i pro ty nejnáročnější zákazníky. Naleznete u nás bezlepkové, bezlaktózové, veganské, makrobiotické i raw pochoutky.

 

Ze sladkostí si můžete vybrat například bezlepkové, bezlaktózové, nebo bezmléčné zákusky, které vizuálně ani chuťově nerozpoznáte od těch klasických. Dle našich zákazníků jsou dokonce chutnější, protože jsou lehčí než máslové klasiky.

Výbornou veganskou variantou jsou také cupcakes různých chutí a barev, které jsou sezónně laděné a neměly by chybět na žádné veganské oslavě.

Zastánci makrobiotické stravy jistě ocení nabídku zákusků z přírodních surovin, bez GMO, z velké části v BIO kvalitě, bez rafinovaného cukru, bez živočišných i chemických produktů.

 

Že zákusky se nekouzlí jen v troubě, víme asi všichni, ale už jste ochutnali raw zákusky? Našlehané a nadýchané ovocné, kokosové, nebo kakaové kostky jsou hitem mezi raw strávníky. Obsahují většinu surovin v BIO kvalitě a jsou slazeny převážně rozmixovanými banány, datlemi a agáve.

 

Kromě zákusků od našich dodavatelů máme k dispozici dobroty z naší vlastní výrobny. Kombinujeme klasické suroviny s těmi z naší zdravé prodejny. Některé ze zákusků  obsahují suroviny v BIO kvalitě. Na Vaší spokojenosti nám záleží, proto se snažíme vyhovět každému požadavku a kromě oblíbených osvědčených zákusků stále vytváříme v naší výrobně nové kousky. Tvoříme také zákusky, které neobsahují žádné klasické alergeny ani klasický cukr a navíc skvěle chutnají. K takovým zákuskům patří například Jáhelné koule, Ovocný jáhelník, Pohankové flameri, Řepánek a jiné alternativní sezónní dortíky, košíčky apod. 

Samozřejmě si vyrábíme i některé zákusky z kategorie RAW. Jeden z nejoblíbenějších dortíků je u nás Jahodová extáze, která neobsahuje žádné přidané sladidlo a ořechy. V letních měsících u nás najdete i veganskou kopečkovou zmrzlinu naší výroby.

 

 

Pro milovníky slaného jsme do našeho sortimentu přidali také slané dobroty. Stabilně u nás najdete obložené veganské rohlíky v klasické i bezlepkové verzi. V nabídce také míváme bezlepkové obložené veganské chlebíčky, tortilly, pomazánky, veganskou minipizzu, veganské párečky v těstíčku apod.

 

Samozřejmostí u nás je výborná fair trade káva, kterou vám připravíme snad na všechny klasické způsoby s mlékem, nebo rostlinnou variantou. Pro náročnější zákazník jsme připravili speciality jako BIO Levandulovou kávu z Jižní Moravy, Alžírskou kávu s veganským likérem naší výroby, zelenou kávu, nebo alternativy kávy jako BIO obilnou a špaldovou verzi.

 

Z teplých nápojů kromě kávy nabízíme například BIO organic vegan kakao, kurkumové latté, nebo pestrou škálu čajů. Ze studených nápojů můžete vybrat mezi zelenými zázraky ve formě zeleného ječmene, nebo matchy. Sezónně nabízíme také různé druhy čerstvých limonád, džusů, nebo smoothies.

 

 

 

Stavte se k nám na dobrou kávu a něco sladkého k tomu. Těšíme se na Vás.

Tým Brány ke zdraví