Hledat
Filters
Zavřít

Oslavte s námi Český týden kojení u nás na prodejně a v naší kurzovně

Oslavujeme všechny kojící ženy, kojené děti a všechny maminky, které si přejí své miminko kojit. Protože kojení je nejzdravější a nejpřirozenější stravou pro miminnka, zároveň je i nejekologičtější a jako bonus obrovsky posiluje vazbu mezi maminkou a dítětem. 

Na prodejně či e-shopu můžete využít slevu 10% na balzám na prsa od české značky eone, dále jsme si pro vás připravili 10% slevu na všechny kojící podprsenky od značky Carriwell a na kojící košile s 3/4 rukávem či bez rukávů od české značky Jožánek.

Máte rádi Weledu?  I od této značky se můžete těšit na dáreček. Pokud si zakoupíte jejich těhotenský pěstící olej na strie nebo balzám na bradavky, dostanete zdarma mandlový krém na citlivou pokožku rukou. 

V naší kurzovně se zas můžete těšit na profesionální focení vás a miminka při kojení. Samozřejmostí je klidné a ničím nerušené prostředí. 

Také můžete navštívit kurz Předporodní přípravy na kojení nebo Podpůrnou skupinku s laktační poradkyní, obě dvě tyto akce se konají dne 22.9. Přihlašovat se můžete níže.

Těšíme se na vás :-)