Podtrhni svou jedinečnost a buď sám sebou!
Ocelové mýdlo na holení s obsahem panthenolu a svůdných mužských vůní v terapeutické kvalitě. „JSEM MUŽ“, to je pocit, který navodí vzácné éterické oleje.
OCELOVÉ na holení díky svému složení připravuje pokožku a vousy na holení. Díky olejům, krásně pění a zaručuje dokonalý skluz břitvy po tváři bez zbytečného podráždění. Panthenol a další látky podporující regeneraci, hojí drobné ranky a omezují zčervenání.
OCELOVÉ NA HOLENÍ OBSAHUJE:
Mandlový olej Je výživný a vhodný pro všechny typy pleti. Pokožce dodává pocit hebkosti, mírné podráždění, chrání ji a pomáhá především suché kůži se sklony k olupování, svědění a popraskání.
Certifikovaný terapeutický olej CEDR HIMALÁJSKÝ: Esenciální olej z cedru tradičně vnímán jako podpůrný a posilující životní energii a vůli. V duševní rovině povzbuzuje, hřeje, zesiluje sexuální cítění, ale je uznáván i díky svým uklidňujícím a čistícím vlastnostem.
Dodává sílu v dobách krize a pomáhá zvládnout vypjaté emoce.
Certifikovaný terapeutický olej PAČULE: když potřebujete uzemnit a uklidnit příliš zatěžovaný intelekt a mysl. Tato esence Vás pozvedne, uvolní Vaši představivost a znovu probudí Vaši touhu “tvořit”.
PALO SANTO: Pomáhá se soustředit, inspiruje a podporuje tvoření. Využívá se při meditaci, uklidňuje a uzemňuje.
Naše mýdla vyrábíme s úctou k řemeslu. Vnímáme výrobu jako alchymistický proces při kterém vkládáme do mýdel ZÁMĚR skrze téma, které nás přibližuje k sobě samým.
Tato témata ukrytá v mýdlech ukazují na jeden společný záměr DAGARY: ”Ať každý může dělat to, co ho baví!”
Mýdla vaříme s láskou a pokorou k celému procesu. Samotná výroba je pro nás rituál, který obohacuje nás jako tvůrce a věříme, že i Vás inspiruje k vědomému umývání i k žití.
Jako samozřejmost bereme kvalitu všech surovin.
K výrobě mýdla a kosmetiky používáme pouze vybrané oleje v bio kvalitě. Snažíme se o lokální odběr možných surovin nebo alespoň dohledatelnost zdrojů všech surovin.
Neobvyklost naší výroby je proces, kterým mýdlo vzniká. Mýdlo vaříme a celý proces výroby máme v rukách. Tím dokážeme odhadnout správnou dobu, kdy do mýdla přidat blahodárné a pečující příměsi jako jsou byliny, terapeutické esence, obohacující a pečující rostlinná másla, vzácné oleje apod. Přidáváme je až na samém konci procesu, kdy máme jistotu, že se nezničí výživné, cenné a citlivé látky. I přes velké množství vyráběných mýdel máme každé mýdlo v ruce hned několikrát.