Hledat
Filters
Zavřít

Vítejte v půjčovně ergonomických nosítek.

Vznikla, aby Vám usnadnila rozhodování pří výběru nosících pomůcek. Vybírat můžete z nosítek TULA, KIBI, MANDUKA, MONILU, BELENKA. Ať se Vám nosí s láskou a radostí!

Jak půjčovna funguje: 

Zapůjčení nosítka přes e-shop:

  1. V případě zájmu o půjčení nosítka nám napište na branakezdravi@seznam.cz termín, kdy chcete konkrétní nosítko půjčit a my vám následně potvrdíme dostupnost termínu a zašleme pokyny k platbě. Pokud budete chtít pomoci s výběrem nosítka, neváhejte se na nás obrátit na telefonu 720 070 274,  na facebooku Brána ke zdraví, nebo na našem online kurzu
  2. Zaplatíte vratnou zálohu 3 000 kč. Z této částky vám bude odečteno 180,- Kč jako půjčovné na 15 dní (ode dne odeslání nosítka ke dni přijetí nosítka na prodejně) a poštovné (zasíláme na pobočku Zásilkovny za 65 kč, nebo na adresu za 100 Kč).
  3. Po vrácení nosítka Vám zašleme peníze zpět na účet.  Pokud budete při půjčení nosítka platit online, napište do poznámky k objednávce číslo účtu, na které budeme zasílat peníze zpět.
  4. Nosítko zašlete zpět NEVYPRANÉ.

Zapůjčení nosítka na prodejně Orlí 17:

  1. Výběr nosítek na prodejně je stejný jako na e-shopu.
  2. Při půjčení se platí vratná záloha 3 000 kč. Po vrácení nosítka na prodejně se záloha vrátí snížená o půjčovné (180 Kč).
  3. Doba půjčení je 10 dnů (180 Kč)

 

 NOSÍTKA K ZAPŮJČENÍ:

->Belenka 4ever

->Belenka mini

->Monilu Uni Start

->Monilu Uni

->Manduca XT

->Manduca

->KIBI

->KIBI EVO

->Tula Free to Grow

->Tula Baby

->Tula Toddler

 

Užijte si nošení. Dobu půjčení si můžete prodloužit. V tomto případě je nutné nás informovat nejpozději den před skončením výpujční doby buď telefonicky, emailem nebo osobně. Prodloužení je možné jen v případě, že dané nosítko nemá nikdo po vás zarezervované. V tomto případě je poplatek za každý další den 18 korun/den.

Vraťte nám nosítko včas, chceme udělat radost i dalším zájemcům.

Děkujeme tým Brány ke zdraví