Hledat
Filters
Zavřít

Týden jógy

V kalendáři už nám začalo jaro a sluníčko nabírá na síle, proto je ideální čas se probudit ze zimního spánku a trochu si protáhnout tělo i mysl. Ideálním spojením fyzické i psychické aktivity je jóga. I deset minut jógy Vám naprosto změní celý den. Nejedná se jen o fyzické cvičení, i když se při něm krásně protáhnete, zlepšíte svoji pružnost a posílíte svaly. Hlavní benefit jógy je ta část, která se děje uvnitř Vás, zvědomění, zastavení a jak já ráda říkám-vyzenování. 

Jóga je skvělá v tom, že na ni nepotřebujete téměř žádné pomůcky, pokud nestíháte, nezabere Vám příliš mnoho času a její účinek je takřka okamžitý. Doporučuji Vám jógu zkusit minimálně 10 minut každý den po dobu jednoho týdne. Najděte si lektora, nebo autora, který Vám vyhovuje, a pusťte se směle do toho. 

Pokud jste jógu již vyzkoušeli a zamilovali se do ní, doporučuji si čas u cvičení udělat co nejpříjemnější. Značka Nobilis právě představuje novou řadu Jóga balance, která je přímo pro vás. Řada obsahuje směs éterických olejůtělový sprej a tři aroma oleje. Směs éterických olejů Jóga balance je ideálním společníkem každé jógové praxe, pomáhá najít vnitřní rovnováhu a energii. Jedná se o kombinaci bergamotu a máty, která má uvolňující a protistresové účinky. Olej můžete použít do aromalampy, difuzéru, nebo odpařovače

Tělový sprej můžete použít před začátkem jógové praxe, nebo na jeho konci. Jemně si jej vmasírujte na ruce či jiné části těla, díky jeho mírné koncentraci sprej nezanechává pocit mastnoty. Sprej v sobě obsahuje éterický olej Jóga balance spolu s oleji v bio kvalitě. Harmonizuje, posiluje, dodává pocit stability, odvahy a otevřenosti.

Aroma oleje z nové řady jsou v praktickém roll on balení, jednoduše je naneste do dlaně, na zápěstí, krk, či jiné části vašeho těla a inhalujete před praxí a během ní. Prvním aroma olejem je olej Probuzení, který spojuje svěží citrusovou s e sladší květinovou vůní. Probouzí otevřenost, povznáší a pomáhá proti neklidu a úzkosti, je vhodný pro ranní jógovou praxi. Olej Posílení je plný květovo-kořenitých vůní, které pomáhají proti únavě, přepracovanosti a přecitlivělosti. Pomáhá nám napojit se na vnitřní sílu a využívat ji ve své cestě. Posledním olejem je Ztišení, které je plné bylinných vůní, které navozují pocit laskavosti a neutrality. Ideální využití má v závěrečné fázi jógy a pomáhá nám v cestě k meditativnímu stavu.

 Přeji Vám spoustu příjemných chvil při praktikování jógy. Namasté.