Hledat
Filters
Zavřít

 V této kategorii najdete naše kurzy, které se týkají nošení dětí.

Můžete se zde přihlásit na praktický kurz Vázání šátku, který doporučujeme absolvovat už s miminkem. Naučíme vás zde 2 základní úvazy ("kolíbku" i "vertikál"), poradíme vám, jaký šátek si vybrat, prozradíme vám tipy, které se vám můžou při nošení děťátka v šátku hodit. Samozřejmostí je poskytnout vám informace o zásadách správného nošení. 

Po skončení kurzu můžete také využít poradenství naší lektorky s výběrem šátku u nás na prodejně. A pokud si nějaký vyberete, čeká vás příjemné překvapení- minus 10% z ceny :-).

Pokud ještě váháte nad možností nosit miminko v šátku a chtěli byste se dozvědět i o dalších možnostech nošení dětí (babyvak, mei tai,...), můžete zvolit kurz Karly Štikové, která do své přednášky zahrnuje i seznámení s jinými pomůckami při nošení dětí. 

V případě, že jste se už rozhodli pro šátek, doporučujeme vám kurz Krisulky (Kristýny Honkové).

 

Obě tyto lektorky vám nabízí i individuální kurz vázání šátku. V tomto případě není vypsaný konkrétní termín, na něm se pak domluvíte s lektorkou podle vašich časových možností. 

Individuální poradenství je vhodné zvlášť pro rodiče předčasně narozených miminek, pro rodiče s dvojčátkama nebo například pro rodiče  větších dětí, kteří stále chtějí nosit své děti v šátku, ale běžný úvaz a šátek jim nestačí. Můžete jej ale využít z jakéhokoliv jiného důvodu.

 

Nárazově se můžete také těšit na přednášky ohledně materiálů šátku, sezónního vybavení pro nošení dětí v šátcích a nosítku ( aneb jak nosit v zimě/ jak nosit v létě) a jiná témata, týkající se nošení dětí.

 

Rádi byste se něco dozvěděli o nosítkách? Chcete svoje dítě nosit v nosítku a nevíte, které nosítko zvolit? Pro vás tady máme  tzv. nosítkové středy a čtrvtky (více ZDE)

Zabrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránku