Hledat
Filters
Zavřít

Zdravá výživa

 „Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu.“ Dokážeme si představit, co světoznámého dramatika George Bernarda Shawa vedlo k tak zásadnímu prohlášení. My totiž fandíme zdravým a kvalitním dobrotám.

Co Vám u nás může udělat radost?

Krásné prostory k nakupování

Nakupování nemusí být jen o naskládaném zboží v regálech, ale i o duši obchodu která je tvořena prostředím, zaměstnanci a nabídkou. Díky tomu se nacházíme v jedinečných prostorách Minoritského kláštera, který byl přestavěn v 18. století. Náš tým se snažíme vytvářet z lidí, co se zajímají o zdravý životní styl. Naši nabídku pravidelně aktualizujeme a hledáme pro vás novinky co by mohly zaujmout.

Nejširší sortiment v Brně

Díky tomu, že jsme vytvořili dva obchody hned vedle sebe s produkty ze zdravé výživy více než 5000 druhů a více než 7500 druhů z ekodrogerie, přírodní kosmetiky, látkových plen, ekologických hraček, potřeb pro maminky, děti a těhotné ženy. Na jednom místě tedy najdete skladem více než 12 000 zajímavých produktů. Přijďte se k nám podívat a nechte se inspirovat.

Troška pohody

Přijďte k nám a po nákupu si dopřejte trošku klidu a pohody s kávou nebo zákuskem. Občas když potřebuji vypnout, tak si vezmu kávu s sebou a jdu se projít kolem Zelného trhu a Petrova, kde si dopřeji nerušenou chvíli odpočinku. Abychom Vás v tomto trošku podpořili, tak při nákupu nad 300Kč v jakémkoliv z našich dvou obchodů, dostanete 20% slevu na jakoukoliv kávu z naší cukrárny.

Již 20 let s Vámi a stále nás to baví

Naše zdravá výživa je jedna z nejstarších zdravek v Brně, kde se lidem snažíme umožnit nakupovat zajímavější, zdravější a udržitelnější produkty než v "konzumních" obchodech. Od začátku chceme lidem umožnit se lépe stravovat a umět si život užívat s nižší dávkou konzumu. Myslíme si, že méně je často lepší než více, tak si radši dopřejte kvalitnější produkty ať už je koupíte kdekoliv. 

Online objednání produktů předem

Neustále pracujeme na našem eshopu a snažíme se vám rozšířit možnost nakupování i přes online služby, kde si můžete zboží objednat předem a u nás si ho jen vyzvednou nebo si ho nechat poslat přepravní společností. Jelikož se snažíme Vám přinášet ekologičtější přístup, tak za nás nejlepší způsob je, si vyzvednout zboží osobně pokud to máte po cestě.

Bezobalový prodej (Zero waste)

Snažíme se Vám zjednodušit, abychom společně méně zanášeli naši planetu nepořádkem, proto jsme do našich obchodů zavedli širokou nabídku ekologických produktů a bezobalového nakupování, kde si můžete přinést svoji nádobu s sebou a my vám ji naplníme. Nabízíme bezobalový prodej jak potravin, tak i ekodrogerie a dalšího sortimentu.

 

 

Co Vám můžeme nabídnout?

 

Potraviny pro Bezlepkovou dietu

Denně pro vás máme čerstvé pečivo, směsy na pečení dobrot, mouky, mražené polotovary, zmrzliny a spoustu dalších výrobků.

Doplňky stravy

Najďete si co vašemu tělu nejvíce pomáhá. Nabízíme různé kategorie doplňků stravy ať už se jedná o tradiční čínskou medicínu, kvalitní bylinné produkty, tinktury, byliny, čaje nebo  kvalitní vitamíny. 

Lokální potraviny

Díky dlouhodobé spolupráci s českými bio farmáři, na prodejně nabízíme bio kozí, ovčí, kravské výrobky, bio ovoce a zeleninu. Čerstvé hovězí a kuřecí maso. Je i možnost si tyto výrobky předem objednat ať už na prodejně nebo mailem.

Široká nabidka čajů, kávy a koření

Nabízíme širokou nabídku kvalirních čajů a bylin od značek Sonnentor, Dr. Popov, Aphoteka, Grešík, Ajurvédské čaje. Jsme klubovou prodejnou značky Sonnentor vyrábějící výhradně bio produkty a podporují bio farmáře a lokální bio pěstitele bylin, koření a kávy. 

Tradiční čínská medicína

Nabízíme produkty TCM, které se v poslední době opět těší veliké oblibě a je stará více než 5000 let. Základem je celostní přístup k člověku. V našem týmu máme i zaškolený personál.

Osobní přístup

Nevíte si s něčím rady? Zeptejte se na prodejně nebo emailem. Jsme rádi, když Vám můžeme s něčím poradit nebo Vás nasměrovat. Máme zkušenosti, pravidelně se školíme a vybíráme novinky, které zkoušíme "na vlastní kůži i žaludku".

 

Zdravá výživa v Bráně ke zdraví se pyšní nejširším sortimentem v Brně.

V naší zdravé výživě nabízíme velké množství bioproduktů, lokálních výrobků, vegan produktů a výrobků pro speciální výživu. K dispozici máme i chlazené a mražené výrobky včetně mléčných, bezlaktózových nebo veganských nápojů, zmrzlin, pomazánek a dalšího.

Za zmínku jistě stojí náš rozsáhlý sortiment čajů a koření od různých dodavatelů. Čaje nabízíme porcované, sypané, dárkově balené, ale i úplně bezobalu.  Černý, zelený, ovocný, bylinkový, jednodruhový, nebo směs? U nás si vybere úplně každý. A pokud nejste zrovna milovníkem čajů, tak navštivte náš koutek s kávou a různými zdravějšími variantami tohoto nápoje. 

Čerstvost je u některých produktů tím nejdůležitějším faktorem při hodnocení jejich kvality. Proto k nám několikrát týdně jezdí závozy výborného bioovoce a biozeleniny jejichž sortiment závisí na aktuální sezóně. A každý den pro vás máme také čerstvé pečivo včetně celozrnných a bezlepkových variant.

A protože i zastánci zdravé stravy si rádi zamlsají, můžete si u nás vybrat ze spousty oříškových másel, celých oříšků, sušeného ovoce, bonbonů a čokolád. Nebo si u nás pořídit vše na výrobu vašeho oblíbeného dezertu. Nakoupíte u nás mouky, mléka, kypřící prášky, kakao a další produkty na pečení a přípravu jídel.

Zastánce tradiční čínské a ajurvédské medicíny jistě potěší náš obrovský výběr doplňků stravy nejen pro tyto účely. Nabízíme spoustu tinktur, prášků, kapslí, tablet pro každou situaci a problém. V nabídce máme i velké množství různých rostlinných olejů od základních až po ty speciální.

Milovníky přírody a bezobalového nákupu jistě potěší naše široká nabídka těchto produktů. Nakoupit si můžete do vlastních nádob, nebo do našich pytlíčků. V bezobalu u nás naleznete velké množství těstovin, luštěnin, rýže, obilnin, ořechů, sušeného ovoce, semínek, cukr, sůl, koření, čaje, ale i cukrovinky včetně vegan gumových medvídků.

 

Těšíme se, až nás navštívíte ať už pro velký nákup, speciální produkty, nebo třeba jen svačinu do práce.

Vaše Brána ke zdraví